Yatırımcı bültenimize üye olun!


E-posta adresiniz
Adınız
Soyadınız
Bu formu doldurmak suretiyle, paylaşmış olduğunuz kişisel bilgilerinizin, Vesta Global, şirket ortakları, bağlı olduğu kurumlar ve işbirliği içinde olduğu kurumlar tarafından size sağlanacak avantajların sunulabilmesi, satış, pazarlama ve benzer amaçlı her türlü iletişim faaliyetlerinin bildirimi maksatlarıyla, yürürlükteki mevzuata uygun olarak kullanılabileceğine izin vermiş bulunmaktasınız. Aksine yazılı bildiriminiz olmadığı müddetçe, Vesta Global’in size telefon, kısa mesaj, elektronik posta ve mektupla ulaşma hakkı olduğunu kabul etmektesiniz.

Levent Loft

Residence 12

0212 284 17 04

[email protected]

İlanları karşılaştırın

VARYAP RESIDENCES YALIKAVAK

VARYAP RESIDENCES YALIKAVAK

MASMAVİ BİR YAŞAMA
VARYAP’LA ADIM ATIN!

 

Hyatt’ın dünya standartlarındaki anlayışıyla;

7 gün 24 saat sizlerle  ilgilenecek  concierge servisi, 
4 mevsim dinginliği ve tazeliği bulacağınız bir spa
Güneşin ve denizin keyfini çıkartacağınız size özel beach club  Akdenizli lezzetlerin yer aldığı çok özel bir restoran 

Bu 60 özel residence’dan birine siz sahip olabilmek için talep formunu lütfen doldurunuz.

 

VARYAP YALIKAVAK TALEP FORMU

RESIDENCES

Güne sahile vuran dalga sesleriyle uyanmak, denizden esen enfes bir rüzgarla doğanın bin bir rengine kucak açmak, her gün başka batan bir güneşle, yeni doğan ayla geceye merhaba demek…

Berrak, masmavi sulara bakan yamaçlarda hayat bulmuş yüzlerce yıllık zeytin ağaçlarının gölgesinde, el değmemiş doğasıyla mükemmel bir ruha sahip eşsiz bir cennettesiniz.

 

HYATT CENTRIC

Havalimanı karşılamanızdan özel yat kiralamaya, şık bir davetten, tüm organizasyonlarınızı gerçekleştirecek, dilediğinizde organik ürünleri kapınıza kadar getirecek size özel concierge servisinden housekeeping hizmetine kadar 5 yıldızlı bir yaşam, kusursuz hizmet anlayışı felsefesiyle hayatınızın her anında yanınızda olacak.

Nefes kesici bir çizgiye sahip dünyaca ünlü bir otel, muhteşem bir tatil ve yaşam merkezi… Dünya çapında 5 yıldızlı bir konforu yaşayacağınız Varyap Yalıkavak Otel’de eşsiz bir koyun nefes kesici manzarası kusursuz bir servis ve hizmet anlayışıyla buluşuyor.

BEACH CLUB

MASMAVİ AKDENİZ HER AN YANINIZDA

Dilediğinizde güneşin ve denizin tadını çıkaracağınız, dilediğinizde ise akşamüstü kendinizi müziğin ritmine bırakacağınız size özel Beach Club’ın keyfini çıkarırken, Akdeniz’in mavisi size hep eşlik edecek…

VARYAP RESIDENCES YALIKAVAK BROŞÜRÜ