Yatırımcı bültenimize üye olun!


E-posta adresiniz
Adınız
Soyadınız
Bu formu doldurmak suretiyle, paylaşmış olduğunuz kişisel bilgilerinizin, Vesta Global, şirket ortakları, bağlı olduğu kurumlar ve işbirliği içinde olduğu kurumlar tarafından size sağlanacak avantajların sunulabilmesi, satış, pazarlama ve benzer amaçlı her türlü iletişim faaliyetlerinin bildirimi maksatlarıyla, yürürlükteki mevzuata uygun olarak kullanılabileceğine izin vermiş bulunmaktasınız. Aksine yazılı bildiriminiz olmadığı müddetçe, Vesta Global’in size telefon, kısa mesaj, elektronik posta ve mektupla ulaşma hakkı olduğunu kabul etmektesiniz.

Levent Loft

Residence 12

0212 284 17 04

[email protected]

İlanları karşılaştırın

VARYAP İLE AVRUPA’NIN KAPISINI SİZE AÇIYORUZ

VARYAP İLE AVRUPA’NIN KAPISINI SİZE AÇIYORUZ

Varyap (www.varyap.com) ve Yunanlı büyük inşaat firması Salfo (www.salfo.gr) ortaklığındaki Varyap Akropoli projesi, Atina’daki tek yeni inşaat projesidir. Şehrin merkezinde , Mets bölgesinde Pnitagora Caddesi üzerindedir. Dünyaca ünlü Partenon Tapınağının da bulunduğu Akropolis’e 1 km, tarihi Plaka bölgesine 1,4 km, Parlamento binasının da olduğu Sintagma meydanına 2km, Atina’nın alışveriş semti Kolonaki’ye 2,4 km’dir.

Önü açık ve küçük bir parkın da karşısında bulunan Varyap Akropoli binasının bir cephesi Lycabettus Tepesi’nin diğer cephesi ise Parthenon’un eşsiz manzarasına sahiptir.

Yüksek yaşam standart sunacak olan projede, Atina’da az rastlanır ortak yaşam alanları ve servisler bulunmaktadır. Bina sakinlerinin kullanımına özel bir spor salonu, kapalı otopark ve her daireye özel depo alanları mevcuttur. Ayrıca çatı terasında muhteşem Akropolis manzaralı özel  BBQ ve açık hava oturma alanı tasarlanmıştır. Binada güvenlik kameraları, görüntülü kapı sistemleri ve alarm bulunmaktadır. Binanın sıcak suyu solar paneller aracılığı ile sağlanmaktadır.

Iyi planlanmış 14 daire ve 5 dubleks olmak üzere toplam 19 daireden oluşan proje, ailelerin yaşam kalitesini arttırmak için tasarlanmıştır. Tüm dairelerde en az iki yatak odası, salon, beyaz eşyalı ankastre mutfak, 2 banyo ve tuvalet, manzaralı geniş balkonlar bulunmaktadır.  Daire büyüklükleri net 79m2 ile 102m arası değişmektedir. 300 gün güneşli hava şartları olan Atina’daki evlerin en önemli bölümü olan balkonlar, çatı dublekslerinde toplam 70m2den büyüklüktedir.

Atina’ya yepyeni kaliteli bir yaşam sunacak olan Varyap Akropoli’de daire fiyatları tüm masraflar ve vergiler dahil 250.000 Euro’dan başlamaktadır.

Varyap Akropoli Rezidansları’nın yer aldığı Pnitagora caddesi;

Plaka’ya  1.4 km uzanlıkta

Sintagma Meydanı’na 2 km uzaklıkta

Temple of Olympian Zeus’a 1.1 km uzaklıkta

Akropoli merkeze 1 km uzaklıkta

Kolonaki’ye 2.4 km uzaklıkta yer alan gelişmekte olan bir bölgedir.

 Ayrıntılı bilgi edinmek için aşağıdaki ön talep formunu doldurabilirsiniz.

Ön Talep Formu Doldurmak için Lütfen Tıklayınız

 

VARYAP 

 

1975 yılında, gayrimenkul geliştirme, inşaat ve müteahhitlik şirketi olarak kurulan VARYAP, bugün altyapı ve üstyapı inşaatlarında ülkemize değer katan ve ülkemizi uluslararası arenada temsil eden büyük projelere imza atmaktadır. Hayata kazandırdığı tüm projelerin öncelikli çıkış noktasında sürdürülebilirlik, farklılık ve öncülük bulunmaktadır.

 

Benzer Haberler

YUNANİSTAN, AKDENİZ VE AVRUPA’NIN EN CAZİP YATIRIM FIRSATI

YUNANİSTAN, AKDENİZ VE AVRUPA'NIN EN CAZİP YATIRIM FIRSATI Yunanistan’ın Turizm Bakanı...

Okumaya Devam..

YUNANİSTAN EKONOMİSİ CANLANIYOR, EMLAK FİYATLARI ARTIYOR…

2009’da başlayan Yunan ekonomik krizi bitti. Yunan İstatistik Kurumuna (ELSTAT) göre...

Okumaya Devam..

YUNANİSTAN SATILIK EVLER VE YUNANİSTAN GOLDEN VİSA | SON ŞANSLAR

Bildiğiniz üzere Yunanistan Golden Visa, Avrupa'daki diğer Golden Visa veren ülkelere göre...

Okumaya Devam..