Yatırımcı bültenimize üye olun!


E-posta adresiniz
Adınız
Soyadınız
Bu formu doldurmak suretiyle, paylaşmış olduğunuz kişisel bilgilerinizin, Vesta Global, şirket ortakları, bağlı olduğu kurumlar ve işbirliği içinde olduğu kurumlar tarafından size sağlanacak avantajların sunulabilmesi, satış, pazarlama ve benzer amaçlı her türlü iletişim faaliyetlerinin bildirimi maksatlarıyla, yürürlükteki mevzuata uygun olarak kullanılabileceğine izin vermiş bulunmaktasınız. Aksine yazılı bildiriminiz olmadığı müddetçe, Vesta Global’in size telefon, kısa mesaj, elektronik posta ve mektupla ulaşma hakkı olduğunu kabul etmektesiniz.

Levent Loft

Residence 12

0212 284 17 04

[email protected]

İlanları karşılaştırın

POSTA GAZETESİ 2 HAZİRAN 2018 HABERİ

POSTA GAZETESİ 2 HAZİRAN 2018 HABERİ

Yurtdışı emlak yatırımı konusunda hizmet veren Vesta Global, ABD ve Avrupa vatandaşlığı sağlayan gayrimenkulleri Türk yatırımcıya sunuyor. Houston’da hayata geçirilen Thompson Hotel San Antonio EB-5 projesinin Türkiye temsilcisi olan şirket, projenin Türkiye satışını yapıyor.

Vesta Global Kurucu Ortağı Teuta Narazan, ” Türk yatırımcıların en çok tercih ettiği ülkelerin başında Yunanistan, Portekiz ve İspanya geliyor. Çünkü bu ülkeler 2012 yılında açıkladıkları Golden Visa programları ile gayrimenkul yatırımı yapanlara oturma ve çalışma izni, gerekli koşullar sağlandığında ise vatandaşlık hakkı tanıyor” dedi.

Benzer Haberler

EB-5 YATIRIMCI VİZESİ PROGRAMI İLE GREENCARD

EB-5 yatırımcı vizesi ile ilgili bilgi karışıklığına ve bilgi eksikliğine istinaden Vesta...

Okumaya Devam..

PORTEKİZ GOLDEN VİSA İÇİN EN DURGUN AY: HAZİRAN: 90 BAŞVURU KABUL EDİLDİ – €53M YATIRIM

Portekiz Hudut ve Göçmenlik Bakanlığının verilerine göre, Haziran ayında 90 başvuru kabul...

Okumaya Devam..

STAR GAZETESİ HABERİ

Yurtdışı oturum izinleri ve Avrupa Birliği serbest dolaşım hakkı sağlayan Golden Visa...

Okumaya Devam..