Yatırımcı bültenimize üye olun!


E-posta adresiniz
Adınız
Soyadınız
Bu formu doldurmak suretiyle, paylaşmış olduğunuz kişisel bilgilerinizin, Vesta Global, şirket ortakları, bağlı olduğu kurumlar ve işbirliği içinde olduğu kurumlar tarafından size sağlanacak avantajların sunulabilmesi, satış, pazarlama ve benzer amaçlı her türlü iletişim faaliyetlerinin bildirimi maksatlarıyla, yürürlükteki mevzuata uygun olarak kullanılabileceğine izin vermiş bulunmaktasınız. Aksine yazılı bildiriminiz olmadığı müddetçe, Vesta Global’in size telefon, kısa mesaj, elektronik posta ve mektupla ulaşma hakkı olduğunu kabul etmektesiniz.

Levent Loft

Residence 12

0212 284 17 04

[email protected]

İlanları karşılaştırın

PORTEKİZ GOLDEN VİSA PROGRAMI YENİ BİR TEKLİF SUNUYOR!

PORTEKİZ GOLDEN VİSA PROGRAMI YENİ BİR TEKLİF SUNUYOR!

Cascais 1899 Lux Boutique Hotel Projesi

Lizbon’un yakınındaki Cascais, Lizbon’un en prestijli ve varlıklı bölgelerinden biridir. Bozulmamış kumsalları, yaşam kalitesi, saray gibi evleri ve Akdeniz benzeri iklimi ile bilinen Cascais, yılın 220 günü güneşlidir.

Birkaç Kraliyet Ailesi ( İtalyanlar ve İspanyollar da dahil), Avrupa’nın en önde gelen varlıklı aileleri burada ikamet etmektedir.

Cascais’ten arabayla birkaç dakika uzaklıktaki Sintra kasabası, bir UNESCO mirası ve Avrupa’nın gizli incilerinden biridir. Cascais kasabasından sadece otuz dakikalık bir araba yolculuğu ile Lizbon şehrine ulaşabilirsiniz. Portekiz’in başkenti olan Lizbon, inanılmaz restoranlara, müzelere, tiyatrolara, konser salonlarına ve en lüks mağazalara sahip canlı bir şehirdir. Cascais civarında ziyaret etmek ve eğlenmek için çeşitli yerler olduğu gibi ülkedeki en iyi dört Uluslararası Okula da ev sahipliği yapmaktadır.

Proje, 19. yüzyılda inşa edilen bir malikanenin restorasyonunu ve modernleştirilmesini içeriyor. 20 suit, spa, kapalı yüzme havuzu ve şık bir restoran ile projenin, lüks bir butik otele dönüştürülmesi planlanıyor. Kentin merkezinde, okyanus ve Cidadela manzarasıyla (1681’de inşa edilen bir kale) Portekiz’deki en iyi, eşsiz ve etkileyici konumlardan biri.

Yatırım, Portekiz Golden Visa programı için geçerlidir. 7,7 Milyon €’luk toplam yatırım tutarı, 22 yatırımcıdan, yatırımcı başı 350.000 € olarak alınacaktır. 22 yatırımcı, apartman daireleri, restoran ve spa dahil tüm mülkün ortak sahipleri olacaktır. Her yatırımcıya yılda 7 günlük ücretsiz konaklama ve mülkiyet belgesi verilecektir. Otel işletmesi, ilk yılından itibaren %4’lük yıllık getiri garantisi ve sonraki yıllarda% 3’lük garanti sağlar.  Ayrıca devlet teşvikleri için de hak kazanırsınız. İnşaatın 2017’nin üçüncü çeyreğinde başlaması ve 12 ila 18 ay arasında sürmesi bekleniyor.

Portekiz Golden Visa Programı, Avrupa Birliği oturma izni (26 Schengen ülkesi) ve cazip bir yatırım teklifi sunuyor.

Mükemmel bir konumda yer alan otel projesi ile, %4’e kadar yıllık getiri garantisi, kolay ve esnek çıkış stratejisine sahip Portekiz Golden Visa Programıyla 5 yıl içinde daimi oturma izni, 6. yılın sonunda ise Avrupa Birliği vatandaşlık hakkına sahip olursunuz. Ayrıca 6 yılın sonunda %100 para iadesi ve her yıl 7 günlük ücretsiz konaklama, programın avantajları arasında yer alır.

 

26 Schengen ülkesinde oturma ve vatandaşlık izni almanın en kestirme yolu!

Temmuz 2015’te Portekiz hükumeti daha fazla yabancı yatırımcıya kapıları açan yeni bir yatırım çözümü başlattı. Artık Portekiz’de oturma izni, kentsel alanlarda 30 yıldan daha eski olan 350.000 Euro’luk bir mülk yatırımı karşılığında alınabiliyor.

Bu şekilde, şehir merkezlerinin yenilenmesi, gayrimenkul ve turizm sektörünün artması sağlanıyor. Programın ana faydaları; az bir mülk yatırım seviyesi, hızlı süreç ve oturma izni için asgari koşullardır. Beş yıl sonra, yatırımcılar ve aile üyeleri Portekiz’de vatandaşlık almaya hak kazanır ve bir yıl sonra ise Avrupa Birliği vatandaşlığına hak kazanırlar. Faaliyet sahası yapısı nedeniyle, Portekiz’deki Golden Visa Programı, Avrupa’daki en hızlı ve en şeffaf yatırımcı vize programlarından biridir.

 

Portekiz hakkında bilmeniz gerekenler:

• Portekiz’de turizm gelirleri son beş yılda% 8,7’lik bir sürdürülebilir büyümeye sahiptir.

• AB ve Schengen Üyesi

• Modern sanayi ve tarım ülkesi

•• Avrupa’nın en gelişmiş yol ağlarından biri

• 6 havalimanı, komple demir yolu ağı ve 10 ana liman

• 300’den fazla yüksek öğretim kurumu ve üniversite

• Kamu hastaneleri ve sağlık merkezlerinde iyi ve ücretsiz sağlık hizmetleri

• Demokrasi ülkesi

• Para birimi Euro (€)

 

Golden Visa’nın sunduğu faydalar nelerdir?

Portekiz’de ticari faaliyetlerde bulunmak için geçici oturma izni alınmasından, 26 Schengen Bölgesi’nde serbestçe seyahat edilmesine kadar Golden Visa birçok fayda sağlamaktadır. Ayrıca Portekiz vatandaşlığı için bir yıllık geçici ikamet iznine başvurabilir, bu faydalardan yatırımcının birinci derecedeki tüm aile fertleri yararlanabilir.

Portekiz Golden Visa için minimum ikamet süresi: 1. yıl için toplam 7 gün, 2. ve 3. yıl için toplam 14 gün, 4. ve 5. yıl için yine toplam 14 gündür. 5. yılın sonunda ise yatırımcı Portekiz Vatandaşlık Hakkına başvurabilir.

 

 

Portekiz_Golden_Visa_Projesi_PDF_İndir

 

Benzer Haberler

280.000€ Yatırımla Portekiz Vatandaşlığı Fırsatı

ALCACER PALACE VE ALCACER GARDEN DAİRELERİ Çok zengin ve nüfuslu bir Portekizli aileye...

Okumaya Devam..

GOLDEN VISA ELIGIBLE FUND INVESTMENTS

Private Equity Fund Currently open to subscriptions - eligible for Golden Visa with a minimum...

Okumaya Devam..

Lizbon Lüks Gayrimenkul Pazarı

Lizbon, Bir Dünya Şehri... Son yıllardaki ekonomik küreselleşme, metropollerin kendi...

Okumaya Devam..