Yatırımcı bültenimize üye olun!


E-posta adresiniz
Adınız
Soyadınız
Bu formu doldurmak suretiyle, paylaşmış olduğunuz kişisel bilgilerinizin, Vesta Global, şirket ortakları, bağlı olduğu kurumlar ve işbirliği içinde olduğu kurumlar tarafından size sağlanacak avantajların sunulabilmesi, satış, pazarlama ve benzer amaçlı her türlü iletişim faaliyetlerinin bildirimi maksatlarıyla, yürürlükteki mevzuata uygun olarak kullanılabileceğine izin vermiş bulunmaktasınız. Aksine yazılı bildiriminiz olmadığı müddetçe, Vesta Global’in size telefon, kısa mesaj, elektronik posta ve mektupla ulaşma hakkı olduğunu kabul etmektesiniz.

Levent Loft

Residence 12

0212 284 17 04

[email protected]

İlanları karşılaştırın

PORTEKİZ GOLDEN VİSA NEDEN MANTIKLI?

PORTEKİZ GOLDEN VİSA NEDEN MANTIKLI?

Portekiz Golden Visa Neden Mantıklı?

Bireysel ve Ticari gayrimenkul yatırımı danışmanlığı ve yönetim şirketi Vesta Global’in Kurucu Ortağı Teuta Narazan, Portekiz Golden Visa’nın diğer programlara göre avantajlarını açıklıyor.

portekiz golden vize almak

Portekiz Golden Visa ile Avrupa Birliği Pasaportu

AB pasaportu almak Portekiz Golden Visa ile çok kolay. Portekiz’de yaşamanıza gerek kalmadan sadece 1 hafta Portekiz’de zaman geçirerek. Devamlı oturma ve yaşama şartı olmadan sadece gayrimenkul yatırımı yaparak ve 1 hafta Portekiz’de tatilinizi geçirerek Avrupa Birliği pasaportu sahibi olabiliyorsunuz.

portekiz golden visa nasıl alınır

10 Yılda Yatırımınız Kendini Geri Ödüyor

Portekiz Golden Visa sahibi olmak için 500.000€ luk bir gayrimenkul yatırımı yapılması gerekmekte. Portekiz dahilinde 500.000 € luk bir gayrimenkul ortalama olarak yılda 50.000€ luk bir kira getirisi vermektedir ve Portekiz’de gayrimenkul yatırımı yapan yatırımcılar yaklaşık olarak 10 yılda yatırdıkları ana parayı geri alabilmekteler. Yanında kazandıkları Golden Visa, AB serbest dolaşım hakkı ve Portekiz oturma izni yatırımcılara kar olarak kalmaktadır.

portekiz golden vize

5. Yılda Pasaport Hazır

Portekiz’de ev alan yatırımcılar, Türkiye’de yaşanan ekonomik krizlerde de daha fazla kazanmış olarak görülmektedir. 500.000 € luk yatırımı yaptıktan 5 yıl sonra pasaporta başvurup pasaportunuz hazır olacak. Diğer ülkelere göre baya kolay ve kazançlı bir süreç.

portekiz golden visa ve oturma izni

Benzer Haberler

Lizbon Lüks Gayrimenkul Pazarı

Lizbon, Bir Dünya Şehri... Son yıllardaki ekonomik küreselleşme, metropollerin kendi...

Okumaya Devam..

PORTEKİZ, İSPANYA VE YUNANİSTAN: GOLDEN VİSA İSTATİSTİKLERİNİN KARŞILAŞTIRILMASI

Portekiz, İspanya ve Yunanistan : Golden Visa İstatistiklerinin...

Okumaya Devam..

HAZIRAN’DA PORTEKIZ GOLDEN VISA YATIRIMLARI %35 ORANINDA ARTIŞ GÖSTERDİ

Portekiz'de Golden Visa yatırımları, yabancı yatırımcılar için oturma, çalışma izni ve...

Okumaya Devam..