Yatırımcı bültenimize üye olun!


E-posta adresiniz
Adınız
Soyadınız
Bu formu doldurmak suretiyle, paylaşmış olduğunuz kişisel bilgilerinizin, Vesta Global, şirket ortakları, bağlı olduğu kurumlar ve işbirliği içinde olduğu kurumlar tarafından size sağlanacak avantajların sunulabilmesi, satış, pazarlama ve benzer amaçlı her türlü iletişim faaliyetlerinin bildirimi maksatlarıyla, yürürlükteki mevzuata uygun olarak kullanılabileceğine izin vermiş bulunmaktasınız. Aksine yazılı bildiriminiz olmadığı müddetçe, Vesta Global’in size telefon, kısa mesaj, elektronik posta ve mektupla ulaşma hakkı olduğunu kabul etmektesiniz.

Levent Loft

Residence 12

0212 284 17 04

[email protected]

İlanları karşılaştırın


GAYRİMENKUL SEÇİMİ VE
ALIM İŞLEMLERİ

Yatırım taleplerinize uygun olası gayrimenkul portföyünün sunulması, Yunanistan temsilcimiz ile gayrimenkullerin gezilmesi, alım ve tapu işlemleri dahil tüm süreçlerin


AVUKATLIK VE
NOTER İŞLEMLERİ

Hukuk bürosu ve noter aracılığı ile vekalet işlemlerinin yapılması ve diğer tüm hukuki ve bürokratik süreçlerin takibinin gerçekleştirilmesi. Gayrimenkul alımı ve oturma izinleri konusundaki tüm süreçlerde hukuki temsilciliğinizin yapılması.


BANKA VE VERGİ
DAİRESİ İŞLEMLERİ

Evrak listesinin sizin tarafınızdan temin edilmesi sonrasında ve Yunanistan ziyaretinizde banka hesabınızın açılması, banka ile ilişkilerin koordinasyonu ve vergi numaranızın alınmasının organize edilmesi.


OTURMA
İZNİNİN ALINMASI

Tapu işlemlerinin tamamlanmasından sonra, parmak izninizin alınarak avukatlarımız tarafından oturma izni başvurunuzun yapılması. Yunanistan’a tekrar gelmenize gerek kalmadan başvuru süreciniz tarafımızca takip edilecektir.


MÜLKÜN BAKIMI VE
DEĞERLENDİRİLMESİ

Yunanistan’daki mülkünüze gerekli durumlarda tadilat, kiralama ve bakım hizmeti verilmesi. Mülkünüzün deerlendirilerek gelir elde edebilmeniz için kiraya verilmesi ve kiracılar ile ilişkilerin yürütülmesi. Talep edilmesi durumunda ayrıca tekliflendirilecektir.