Yatırımcı bültenimize üye olun!


E-posta adresiniz
Adınız
Soyadınız
Bu formu doldurmak suretiyle, paylaşmış olduğunuz kişisel bilgilerinizin, Vesta Global, şirket ortakları, bağlı olduğu kurumlar ve işbirliği içinde olduğu kurumlar tarafından size sağlanacak avantajların sunulabilmesi, satış, pazarlama ve benzer amaçlı her türlü iletişim faaliyetlerinin bildirimi maksatlarıyla, yürürlükteki mevzuata uygun olarak kullanılabileceğine izin vermiş bulunmaktasınız. Aksine yazılı bildiriminiz olmadığı müddetçe, Vesta Global’in size telefon, kısa mesaj, elektronik posta ve mektupla ulaşma hakkı olduğunu kabul etmektesiniz.

Levent Loft

Residence 12

0212 284 17 04

[email protected]

İlanları karşılaştırın

Teuta Narazan ve Armağan Akyüz tarafından kurulan Vesta Global, gayrimenkul sektöründe pazarlama ve satış danışmanlığı vermektedir.
Farklı mesleki disiplinlerden gelen deneyimlerin birleştiği Vesta Global, gayrimenkul sektöründe alışılagelmiş iş yapış şekillerinin dışında eşsiz bir anlayışa ve bakış açısına sahiptir.

Yurt dışındaki firmalarla gerçekleştirdiği iş birlikleri ve yerel temsilcileri ile her ülkede lokal hizmet vermektir.

Vesta Global, daimî olarak müşterisinin yanında; %100 müşteri memnuniyeti bakış açısıyla müşterilerinin tüm beklentilerini karşılamak için çalışmaktadır.

Yurtdışı yatırımlar ve oturma izni programları ile müşterilerine uygun gayrimenkulün yatırımının bulunmasından, hukuki süreçlere ve oturma izninin alınmasına kadar tüm evrelerde anahtar teslim danışmanlık vermektedir.
Ayrıca inşaat ve yatırım firmalarına yurt içi ve yurtdışındaki gayrimenkul projelerinde, projenin geliştirilmesinden, pazarlama ve satış danışmanlığına, yurtdışı satış kanallarının oluşturulmasına kadar anahtar teslim çözümler sunmaktadır.

Vesta Global, her daim yeni iş birliklerine değer vererek, iş ortakları ile beraber büyümeyi ve sektörü büyütmeyi hedeflemektedir.

10 yıldır gayrimenkul sektöründe global bir bakış açısıyla bireysel ve ticari yatırımcılara gayrimenkul danışmanlığı hizmeti sunan VAA Gayrimenkul’ün de kardeş kuruluşudur. Vaa Gayrimenkul’ün çatısı altında ise Barratt London, Berkeley Homes, Qatari Diar, Wainbridge gibi büyük inşaat firmaları ile exclusive çalışarak Türkiye pazarından yurtiçi tanıtımlarını yapmaktadır.