Yatırımcı bültenimize üye olun!


E-posta adresiniz
Adınız
Soyadınız
Bu formu doldurmak suretiyle, paylaşmış olduğunuz kişisel bilgilerinizin, Vesta Global, şirket ortakları, bağlı olduğu kurumlar ve işbirliği içinde olduğu kurumlar tarafından size sağlanacak avantajların sunulabilmesi, satış, pazarlama ve benzer amaçlı her türlü iletişim faaliyetlerinin bildirimi maksatlarıyla, yürürlükteki mevzuata uygun olarak kullanılabileceğine izin vermiş bulunmaktasınız. Aksine yazılı bildiriminiz olmadığı müddetçe, Vesta Global’in size telefon, kısa mesaj, elektronik posta ve mektupla ulaşma hakkı olduğunu kabul etmektesiniz.

Levent Loft

Residence 12

0212 284 17 04

[email protected]

İlanları karşılaştırın

EB-5 YATIRIMCI VİZESİ İLE GREENCARD SEMİNERİ

  • Eylül 27, 2018
  • EB-5
  • 0
EB-5 YATIRIMCI VİZESİ İLE GREENCARD SEMİNERİ

EB-5 Yatırımcı Vizesi ile Greencard Semineri

20 Eylül 2018 tarihinde Levent Loft’ta düzenlediğimiz “EB-5 Yatırımcı Vizesi ile GreenCard Sahibi Olun”adlı seminerimizde Amerika’ya yatırım yapıp GreenCard sahibi olmak isteyen yatırımcılarla birlikte olduk. Öncelikle seminerimizde, Houston EB-5’ın kurucusu James Kelly, canlı bağlantı ile yatırımcılara projelerinden bahsetti ve EB-5 yatırımcı vizesi ve kendi projeleri hakkında yöneltilen sorulara cevap verdiler. Sonrasında yatırımcılara diğer EB-5 yatırımcı vizesi projelerinden bahsedildi, bu projeler üzerine konuşulup sorular soruldu ve cevaplandı.

Greencard projelerinin analizleri yapıldı hangi proje neden daha avantajlı hangi proje neden daha dezavantajlı diye konuşuldu. EB-5 yatırımcı vizesi programlarının genel süreçleri anlatıldı. Risklerden ve riskleri azaltma yollarından bahsedildi. Projeleri incelerken dikkat edilmesi gereken noktaların üzerine basıldı. Projeler bu bağlamda elemelere sokuldu ve eleme sonucunda çıkan 4 EB-5 projesinin bilgileri yatırımcılara dağıtıldı.

Programlarından dolayı seminerimize katılamayan veya ek olarak bilgi almak isteyen yatırımcılarla birebir kendi ofisimizde randevular yapıldı ve yapılmaktadır. Bu bağlamda EB-5 projeleri hakkında detaylı bilgi almak isteyen yatırımcıları önümüzdeki dönemdeki seminerlerimize veya birebir ofisimizde detaylı bilgi aktarımı için randevu almaya davet ediyoruz.

Son olarak seminerimizden kareleri sizlerle paylaşıyoruz. Ek olarak Amerika EB-5 yatırımcı vizesi projelerimizi inceleyebilirsiniz.

eb-5 yatırımcı vizesi yatırımları (1) eb-5 yatırımcı vizesi yatırımları (2) eb-5 yatırımcı vizesi yatırımları (3) eb-5 yatırımcı vizesi yatırımları (4) eb-5 yatırımcı vizesi yatırımları (5) eb-5 yatırımcı vizesi yatırımları (6) eb-5 yatırımcı vizesi yatırımları (7)

Benzer Haberler

JW MARRİOTT DISNEY WORLD OCAK 2019

Orlando'nun en çok turist çeken etkinlik alanı Disneyland'in içerisinde Bonnet Creek'de yer...

Okumaya Devam..

EB-5 YATIRIMCI VİZESİ PROGRAMI İLE GREENCARD

EB-5 yatırımcı vizesi ile ilgili bilgi karışıklığına ve bilgi eksikliğine istinaden Vesta...

Okumaya Devam..

ULUSLARARASI OTURMA İZNİ PROGRAMLARI

BUGÜN İLK ADIMI ATIN Vesta Global ile sürekli değer kazanan bir yatırım, seyahat...

Okumaya Devam..