Yatırımcı bültenimize üye olun!


E-posta adresiniz
Adınız
Soyadınız
Bu formu doldurmak suretiyle, paylaşmış olduğunuz kişisel bilgilerinizin, Vesta Global, şirket ortakları, bağlı olduğu kurumlar ve işbirliği içinde olduğu kurumlar tarafından size sağlanacak avantajların sunulabilmesi, satış, pazarlama ve benzer amaçlı her türlü iletişim faaliyetlerinin bildirimi maksatlarıyla, yürürlükteki mevzuata uygun olarak kullanılabileceğine izin vermiş bulunmaktasınız. Aksine yazılı bildiriminiz olmadığı müddetçe, Vesta Global’in size telefon, kısa mesaj, elektronik posta ve mektupla ulaşma hakkı olduğunu kabul etmektesiniz.

Levent Loft

Residence 12

0212 284 17 04

[email protected]

İlanları karşılaştırın

CAPITAL DERGİSİ HAZİRAN 2018 RÖPORTAJ

CAPITAL DERGİSİ HAZİRAN 2018 RÖPORTAJ

VESTA GLOBAL, nedir? Tam olarak ne iş yapar? Hakkınızda bilgi verir misiniz? 

2017 yılında kurduğumuz VESTA GLOBAL, bugün dünyanın birçok farklı kentinde müşterilerine hizmet veriyor. Şirketimiz, yurtdışı yatırımlar ve oturma izni programları ile müşterilerine uygun gayrimenkul yatırımının bulunmasından, hukuki süreçlere ve oturma izninin alınmasına kadar tüm evrelerde anahtar teslim danışmanlık hizmeti veriyor. Şirketimizin, farklı kıtalarda rezidans projelerine, şehir dairelerinden okyanusta adalara, Avrupa’da şatolardan, Alpler’de chaletlere, İtalya’da şarap bağlarından, Fransa’da av arazilerine kadar birçok farklı zevke ve ihtiyaca cevap verebilecek bir portföyü̈ var.

Ayrıca inşaat ve yatırım firmalarına yurt içi ve yurtdışındaki gayrimenkul projelerinde, projenin geliştirilmesinden, pazarlama ve satış danışmanlığına, yurtdışı satış kanallarının oluşturulmasına kadar anahtar teslim çözümler sunan şirketimiz, Amerika, Almanya, İspanya, Portekiz ve Yunanistan’ı da içine alan global boyutta hizmet veriyor.

Benim 15 yıllık kurumsal hayatımda CRM alanındaki iş geliştirme deneyimim ile ortağım Armağan Akyüz’ün inşaat alanındaki diğer şirketiyle de geliştirdiğimiz güçlü platformda çok geniş bir müşteri portföyüne hayallerindeki geleceği sunmak adına kişiye özel gayrimenkul yatırımları yapıyoruz. Hedef kitlemiz sadece ev alacaklar değil, inşaat firmalarına da topraktan fon satışlarında da çok güçlü olduğumuz için, yabancı partnerler, inşaat yatırım alanları gibi geniş kapsamlı hizmetlerimiz bulunuyor.

 

Benzer Haberler

EB-5 YATIRIMCI VİZESİ PROGRAMI İLE GREENCARD

EB-5 yatırımcı vizesi ile ilgili bilgi karışıklığına ve bilgi eksikliğine istinaden Vesta...

Okumaya Devam..

PORTEKİZ GOLDEN VİSA İÇİN EN DURGUN AY: HAZİRAN: 90 BAŞVURU KABUL EDİLDİ – €53M YATIRIM

Portekiz Hudut ve Göçmenlik Bakanlığının verilerine göre, Haziran ayında 90 başvuru kabul...

Okumaya Devam..

STAR GAZETESİ HABERİ

Yurtdışı oturum izinleri ve Avrupa Birliği serbest dolaşım hakkı sağlayan Golden Visa...

Okumaya Devam..