Yatırımcı bültenimize üye olun!


E-posta adresiniz
Adınız
Soyadınız
Bu formu doldurmak suretiyle, paylaşmış olduğunuz kişisel bilgilerinizin, Vesta Global, şirket ortakları, bağlı olduğu kurumlar ve işbirliği içinde olduğu kurumlar tarafından size sağlanacak avantajların sunulabilmesi, satış, pazarlama ve benzer amaçlı her türlü iletişim faaliyetlerinin bildirimi maksatlarıyla, yürürlükteki mevzuata uygun olarak kullanılabileceğine izin vermiş bulunmaktasınız. Aksine yazılı bildiriminiz olmadığı müddetçe, Vesta Global’in size telefon, kısa mesaj, elektronik posta ve mektupla ulaşma hakkı olduğunu kabul etmektesiniz.

Levent Loft

Residence 12

0212 284 17 04

[email protected]

İlanları karşılaştırın

280.000€ Yatırımla Portekiz Vatandaşlığı Fırsatı

280.000€ Yatırımla Portekiz Vatandaşlığı Fırsatı

ALCACER PALACE VE ALCACER GARDEN DAİRELERİ

Çok zengin ve nüfuslu bir Portekizli aileye ait tarihi bir malikanenin restore edilmesi ile hayata geçen Alcacer Palace projesi. Evin tarihi ve geleneksel mimari izleri her dairesinde modern bir dokunuşla yaşatılmaktadır.

Projede 1+1’den 3+1’e kadar 9 daire yer alıyor. Ek olarak, bazı dairelerde Portekiz’in sunduğu bol güneş ışığının keyfini çıkarabileceğiniz verandalar da vardır.

alcacer portekiz

Ayrıca yakındaki Harabe olan çeşitli evler de alınarak yenilenmiştir. Bu proje, her dairede modernlik ve konfor sunarken, şehrin çok karakteristik mimari izinide korumaktadır. Geniş yaşam alanları, geniş yeşil alanları ve özel havuzu ile bu proje yaşayanların hayatına fark yaratacaktır.

Alcaçer do Sal, tarihin erken dönemlerinde Fenikeliler, Romalılar ve Araplar tarafından işgal edilmiş bir bölgedir. D.Afonso Henrique’nin 1158 yılında kaleyi fethetmesiyle bugün Portekiz’in en önemli ulusal miraslarından Kabul edilmektedir.

Alcacer do Sal, Lizbon şehir merkezine sadece 90km uzaklıktadır.

DETAYLI BİLGİ VE PROJE KATALOĞU İÇİN LÜTFEN İLETİŞİME GEÇİN

+90 212 284 17 04

[email protected]

Benzer Haberler

GOLDEN VISA ELIGIBLE FUND INVESTMENTS

Private Equity Fund Currently open to subscriptions - eligible for Golden Visa with a minimum...

Okumaya Devam..

Lizbon Lüks Gayrimenkul Pazarı

Lizbon, Bir Dünya Şehri... Son yıllardaki ekonomik küreselleşme, metropollerin kendi...

Okumaya Devam..

YUNANİSTAN, AKDENİZ VE AVRUPA’NIN EN CAZİP YATIRIM FIRSATI

YUNANİSTAN, AKDENİZ VE AVRUPA'NIN EN CAZİP YATIRIM FIRSATI Yunanistan’ın Turizm Bakanı...

Okumaya Devam..